Ana Sayfa  /  GÜNDEM  /  Covid-19 tedavisi gören arkadaşları için futbol turnuvası düzenlediler
  • Facebook da Paylaş
Covid-19 tedavisi gören arkadaşları için futbol turnuvası düzenlediler
  • 11-06-2021
  • 0 yorum
  • 30276 okunma
MANAVGAT'ta turizmciler, yakalandığı Covid-19 nedeniyle 2 ayı aşkın süredir hastanede tedavi olan arkadaşları Zekai Aydın'a moral için futbol turnuvası düzenledi.
 
MANAVGAT'ta turizmciler, yakalandığı Covid-19 nedeniyle 2 ayı aşkın süredir hastanede tedavi olan arkadaşları Zekai Aydın'a moral için futbol turnuvası düzenledi.
 
Kızılağaç Turizm Yatırımcıları ve İşletmeciler Derneği (KITUYAD) eski başkanlarından turizmci Zekai Aydın'ın bir süredir hastanede Covid-19 tedavisi gördüğünü belirten KITUYAD Başkanı Osman Ergin, sağlık durumu iyiye giden eski başkanları ve arkadaşları Aydın'a moral amacıyla masterler futbol turnuvası düzenlediklerini söyledi.
 
Ailesinden Aydın'ın sağlık durumu hakkında sürekli bilgi aldıklarını belirten Ergin, “Bizler derneğimiz ve bölge otelcilerimiz olarak futbolu kendisine ulaşma ve iyileşme aşamasında moral olma yolunda aracı seçtik. Kendisinin bir an önce aramıza dönmesi için dualarımızı eksik etmiyoruz" diye konuştu.
 
Aydın'ın iş arkadaşı Mehmet Armağan ise “Zekai Aydın iki ayı aşkın süredir Covid-19 mücadelesi vermektedir. Kendisine buradaki futbol müsabakası vesilesi ile geçmiş olsun dileklerimizi bir pankart açarak iletmek istedik. Kendisini bir an önce aramızda görmekten mutluluk duyacağız" diye konuştu.
 
Kızılağaç Turizm Bölgesinde 5 yıldızlı bir otelde koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenlenen ve KITUYAD, Mersin Anamur, Denizli Merkez Efendi ile Pendik masterler takımlarının katıldığı 4'lü futbol turnuvasında şampiyonluğu, Denizli Merkez Efendi takımı kazandı.
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV