Ana Sayfa  /  SİYASET  /  Erdoğan'dan parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye tam destek
  • Facebook da Paylaş
Erdoğan'dan parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'ye tam destek
  • 07-08-2020
  • 0 yorum
  • 30885 okunma
Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'den ayrılarak parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce hakkında "Biz bu tür şeylere yabancı değiliz. Bizim içimizden de birileri ayrıldı. Şu anda Sayın Muharrem Bey'in en tabii hakkı. Eski bir siyasetçidir. Eski bir siyasetçi olarak onun doğal hakkı" ifadesini kullandı.
 
Ayasofya'da kıldığı Cuma namazı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a CHP'den ayrılarak parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'de soruldu.
 
"BU TÜR ŞEYLERE YABANCI DEĞİLİZ"
 
Parti kurmasının İnce'nin en tabii hakkı olduğuna vurgu yapan Erdoğan, "Biz bu tür şeylere yabancı değiliz. Bizim içimizden de birileri ayrıldı. Şu anda Sayın Muharrem Bey'in en tabii hakkı. Eski bir siyasetçidir. Eski bir siyasetçi olarak onun doğal hakkı" ifadelerini kullandı.
 
KILIÇDAROĞLU'NA AĞIR GÖNDERMEDE BULUNMUŞTU
 
Öte yandan Muharrem İnce, CHP'den gelen 'partiyi bölüyor' eleştirilerine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na gönderme yaparak şu yanıtı vermişti: "Değişime imza veren Milletvekillerini, Belediye Başkanlarını, Kurultay Delegelerini dışla sonra dostlarınla hayal kur. Bölücü olan kim?"
 
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV