Ana Sayfa  /  ANTALYA BELEDİYE HABERLERİ  /  27. Anfaş Food Product'ın Tanıtımı ANUGA Gıda Fuarında Yapıldı
  • Facebook da Paylaş
27. Anfaş Food Product'ın Tanıtımı ANUGA Gıda Fuarında Yapıldı
  • 22-10-2019
  • 0 yorum
  • 30466 okunma
ANUGA Fuarı’nda Türkiye’nin organizasyonunu üstlenen İstanbul Ticaret OdasıBaşkanıŞekib Avdagiç, ihracatıartırmak ve iki ülke arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

ANUGA Fuarına;  ANFAŞYönetim Kurulu BaşkanıAli Bıdı, Genel Müdür YardımcısıMünevver Duran Karahasan, YurtdışıSatışve Ziyaretçi Temsilcisi Şeniz Yılmaz katılım göstererek firmalara ziyaretlerde bulundu.

T.C. Köln Başkonsolosu Sn. Ceyhun Erciyes ev sahipliğinde, ANUGA fuarısebebiyle düzenlenen resepsiyona katılarak 27. ANFAŞFood Product fuarıile ilgili olarak Düsseldorf Başkonsolosu Ayşegül Gökçen Karaarslan ve Köln Ticaret ve Sanayi Odasından Andreas Schafer ve sektör temsilcileri ile görüşmeler sağlandı.

T.C. Köln Başkonsolosu Sn. Ceyhun Erciyes'i makamında ziyaret ederek, fuarlarımız hakkında detaylıgörüşmeler gerçekleştirerek destek alındı. Ayrıca ANUGA fuarıkapsamında gerçekleştirilen Türk Gıda ve Perakende Sektörünün Geleceği Konferansına katılım sağlayarak Almanya’daki perakende sektörünü, 15-18 Ocak 2020 tarihlerinde AnfaşUluslararasıFuar ve Kongre Merkezi'nde eşzamanlıolarak düzenlenecek 31. AnfaşHotel Equipment ile 27. AnfaşFood Product fuarlarına davet ettiler.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV