Ana Sayfa  /  SİYASET  /  Kartal'dan Geçmiş Olsun ve Kınama
  • Facebook da Paylaş
Kartal'dan Geçmiş Olsun ve Kınama
  • 28-08-2020
  • 0 yorum
  • 31847 okunma
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e geçmiş olsun dileklerinde bulunan DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, hastalık üzerinden yapılan eleştirileri ise kınadı.
Hayatta en önemli şeylerden birinin de insaniyetin kaybolmaması olduğunu dile getiren Başkan Kartal, “Ne yazık ki Büyükşehir Belediye Başkanı sn Muhittin Böcek koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladığı günden beri sanki linç ediliyor. Bu tür kötü günlerde dost düşman ortaya çıkarmış. Sanırım Muhuttin başkan da neyin ne olduğunu görmüştür. Demokrat Parti olarak tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” dedi.
 
“Bizler hastalık söz konusu olduğu zaman siyasi parti ya da isimlerin ne olduğuna bakmayız” diyen Kartal, “Belediye başkanlarının virüs testlerinin pozitif çıkmasını açıklamalarını eleştirenlere bir anlam veremiyorum. Anlam veremediğimiz bir başka konu ise hastalık sonrasında koltuğa kimin oturacağı tartışmaları olmuştur. Her iki noktada da konuyu dillendirenleri kınadığımızın bilinmesin isteriz” şeklinde konuştu.
Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV