Ana Sayfa  /  ANTALYA MAGAZİN  /  Şeyma Subaşı'nın sevgilisinden "Acun'un parasını mı yiyorsun?" diyen takipçiye sert cevap: Aptal olma!
  • Facebook da Paylaş
Şeyma Subaşı'nın sevgilisinden "Acun'un parasını mı yiyorsun?" diyen takipçiye sert cevap: Aptal olma!
  • 04-11-2019
  • 0 yorum
  • 18980 okunma
Sevgilisi Şeyma Subaşı ile Miami'de tatil yapan İtalyan DJ Guido Senia, bir Türk takipçisinin "Eski koca parası mı yiyorsun?" sorusuna "Aptal olma" cevabını verdi.

Geçtiğimiz günlerde kendi kanalı TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım'a konuk olan Acun Ilıcalı'ya canlı yayın esnasından eski eşi Şeyma Subaşı'ndan mesaj gelmişti. Ilıcalı'nın yayında donup kalmasına neden olan söz konusu mesajda "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili bir şey de konuşacağım" yazıyordu. Olaydan kısa bir süre sonra Miami tatiline çıkan Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile buluşunca olanlar oldu.

"ACUN'UN PARASINI MI YİYORSUNUZ?"

Sosyal medya kullanıcıları Şeyma ve sevgilisine "Acun'un parasını mı yiyorsunuz?" gibi yorumlar yaptı. Guido Senia'nın bir yoruma verdiği cevap ise olay oldu.

"APTAL OLMA"

Miami tatilinden paylaşımlar yapan sevgililerden Guido Senia, Türk takipçisinin "Guido Acun'un parasıyla mı Miami'leri geziyorsun?" yorumuna, "Aptal olma ben Seniagillerdenim. Boş yapma" karşılığını verdi. Senia'nın takipçiye cevap verdiğini gören Şeyma'dan tepki gecikmedi. Subaşı polemiğe "Aman Tanrım" yorumuyla dahil oldu.

Etiketler : -

Yorumlar

Diğerleri

ARŞİV